Przedłużanie paznokci – jaką metodą?

Przedłużanie paznokci – jaką metodą?

Uroda Usługi

Przedłużanie paznokci – jaką metodą? Wiele kobiet decyduje się na przedłużenie paznokci, ponieważ jest to sposób na upiększenie dłoni. Istnieje kilka sposobów zakończenia tego procesu. Jaki produkt do przedłużania paznokci wybrać? Jak można przedłużyć paznokcie? Jak krok po kroku wygląda przedłużanie paznokci z bazą budującą? Co warto wiedzieć o przedłużaniu paznokci żelem boost? Czym charakteryzuje się przedłużanie paznokci żelem akrylowym? Wszystkim Czytelnikom gorąco polecamy zapoznanie się z poniższymi wpisami, które z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości w tym zakresie.

Jaki produkt do przedłużania paznokci wybrać?

Każda kobieta ma do wyboru różnorodne produkty do przedłużania i stylizacji paznokci. Ich wybór z pewnością nie należy do najłatwiejszych i wymaga od nas ponadprzeciętnego zaangażowania, wiedzy i doświadczenia. Wiele zależy głównie od tego, co dokładnie chcemy osiągnąć. Możliwości w tym zakresie są jednak bardzo szerokie. Wiele osób decyduje się na bazy budujące do przedłużania, inni na żele budujące, a jeszcze inni na żele akrylowe. Każda z tych metod charakteryzuje się nieco innym poziomem zaawansowania, a także innymi akcesoriami wymaganymi do przeprowadzenia procesu.

Jak można przedłużyć paznokcie?

Przedłużanie paznokci – jaką metodą?
Przedłużanie paznokci – jaką metodą?

Wiemy już, z jakich produktów można budować płytki. Teraz warto zapoznać się z metodami konstruowania płytek. Jak więc wydłużyć paznokcie, aby cały proces był mniej kłopotliwy, niż się wydaje? Po pierwsze, wymagane są specjalne szablony, formularze i monity. Metoda powinna być dostosowana do produktu, który zdecydujemy się zastosować. Co to oznacza z praktycznego punktu widzenia? Cóż, jeśli wybrano podstawę budowlaną, kołki można zbudować przy użyciu klasycznego szalunku. W przypadku żeli akrylowych wygląda to nieco inaczej, gdyż lepszą opcją byłaby dedykowana końcówka, która znacznie ułatwia modelowanie. Do przedłużania paznokci często dostępne są inne akcesoria, wśród których wyróżniamy pędzelek od szpatułki. Jest to element ułatwiający aplikację żelu lub żelu akrylowego.

Jak krok po kroku wygląda przedłużanie paznokci z bazą budującą?

Dużą popularnością cieszą się przedłużanie paznokci na bazie budującej. Ta metoda jest powszechnie uważana za uniwersalną, ponieważ nadaje się nie tylko do wykonywania standardowego manicure, ale również do przedłużania czy kształtowania płytki paznokcia. Baza budowlana charakteryzuje się dużą gęstością i dlatego jest łatwiejsza do nałożenia na szalunek. W pierwszym etapie płytka paznokcia jest przygotowywana w sposób zbliżony do tradycyjnego manicure mieszanego. Nałożyć cienką warstwę bazy i utwardzić lampą UV. Szablon umieszcza się również pod krawędzią paznokcia, maluje się bazę szablonu, a już ukształtowany paznokieć utwardza ​​się lampą UV. Trzeba go jeszcze pomalować kolejną warstwą bazy i utwardzić w lampie.

 

Zobacz koniecznie :

 

Co warto wiedzieć o przedłużaniu paznokci żelem boost?

Drugim sposobem na wydłużenie paznokci jest użycie żelu wzmacniającego. To bardzo popularna metoda, która pozwala na odbudowę nawet kilkunastu milimetrów. Używanie żeli pozwala symulować niemal każdy kształt. Nie zmienia to jednak faktu, że wymaga to umiejętności i praktyki. Warto podkreślić, że żele budowlane dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. W praktyce oznacza to, że jeśli chodzi o manicure, może być większa różnorodność. Z ciekawości warto wspomnieć, że na paznokciach łączonych możliwe jest tworzenie stylizacji mieszanych. Innym rozwiązaniem jest pokrycie ich lakierem hybrydowym lub topem bez wycierania.

Czym charakteryzuje się przedłużanie paznokci żelem akrylowym?

Coraz popularniejszą metodą jest przedłużanie paznokci żelem akrylowym. To jedna z metod, choć stosowana stosunkowo krótko, szybko zyskała uznanie wielu kobiet. jak to możliwe? Udowodniono, że żele akrylowe mają ponadprzeciętną trwałość i elastyczność. Co więcej, podczas użytkowania nie wydziela się przykry zapach. Jest łatwiejszy w użyciu niż klasyczny żel. Żele akrylowe są dostępne w prawie każdym sklepie z produktami do paznokci. Ogromną zaletą jest duża ilość wariantów kolorystycznych. Mogą przypominać nie tylko zestawy rozszerzające, ale także pojedyncze preparaty. Stopnie swobody podczas modelowania są bardzo zadowalające. Duży wybór produktów sprawia, że ​​wybór w tym zakresie jest bardzo duży i często sprowadza się do naszych osobistych preferencji.